Ana Sayfa | Sık Kullanılanlara E

   

                                        

Ana Sayfa | Sık Kullanılanlara Ekle | İletişim   

.

Ata Mahallesi Liman Caddesi No:12 Gemlik / BURSA - TURKEY

Tel.   : +90 224 524 88 31

Faks : +90 224 524 88 30

E-Mail : gemport@gemport.com.tr

 
  Antrepo ve İç Dolum-İç Boşaltma Alanları hizmete açıldı.  

Tüm haberler

Kara Platformu Konteynır Stok Sahaları ile Antrepo ve İç Dolum-İç Boşaltma Alanları Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince’nin de katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve mevcut kapasitemizi arttırmak amacı ile başladığımız Kara Platformu yatırımlarımızdan olan A Tipi Antrepo ve kapalı CFS alanlarını 01 Haziran 2010 tarihinde açmış bulunmaktayız. Kara Platformu öncesi 138,000 m² olan gümrüklü liman sahası, 118,000 m² ilave ile 256,000 m² ulaşmıştır. Böylece liman sahamızda toplamda %85 ilave kapasite elde edilmiştir.

Kara Platformu içerisinde yapımı tamamlanan 6,000 m² kapalı depolama alanı ile müşterilerimize antrepo hizmeti ve 5,000 m² kapalı CFS sahasında modern şartlarda iç dolum, iç boşaltma ve tam tespit hizmetleri verilmeye başlanmıştır. A Tipi Antrepo ve kapalı CFS alanlarımızda aynı anda 44 TIR veya konteynere hizmet verilecek şekilde rampalar dizayn edilmiş olup 12.5 metre tavan yüksekliği ile bölgemizde, liman içerisinde modern depolara olan talepler rahatlıkla karşılanabilecektir.

Açılışta konuşan Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince, Gemport’un son üç yılda tamamlanan ilave katlı otopark, RTG sahaları, mobil vinç, RTG ekipman alımları ve IT yatırımları da dahil olmak üzere toplam yatırım tutarının yaklaşık 50 milyon doları bulduğunu belirterek şöyle devam etti: “Türkiye’nin ilk özel limanı olan Gemport sektöründe pek çok ilke imza atmış, özel sektörün liman işletmeciliğine girişinde örnek teşkil etmiş bir kuruluşumuz. 20 yıllık tarihinde hem bölgesinde hem de Türkiye’de liman işletmeciliğinde önemli bir rol oynayan Gemport, bu ilave yatırımlarla sektördeki büyüme hedeflerini daha da yükseğe taşımış ve sektördeki iddiasını bir kez daha ortaya koymuştur.”

Gemport olarak yeni yatırımlarımız ile hizmet kalitemizi arttırarak beklentilerinizi karşılamaya devam etmekteyiz.

.
 
 

GEMPORT Gemlik Liman ve Depolama İşletmeleri A.Ş.