Ana Sayfa | Sık Kullanılanlara E

   

                                        

Ana Sayfa | Sık Kullanılanlara Ekle | İletişim   

.

Ata Mahallesi Liman Caddesi No:12 Gemlik / BURSA - TURKEY

Tel.   : +90 224 524 88 31

Faks : +90 224 524 88 30

E-Mail : gemport@gemport.com.tr

 
  Türkiye İş Kurumu Dış Ticaret Kurs Öğrencileri Ziyareti  

Tüm haberler

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu Gemlik Şube Müdürlüğü’nün düzenlediği Dış Ticaret Kursu’na katılan kurs öğrencileri, teknik gezi kapsamında 23.09.2010 tarihinde limanımıza ziyaret gerçekleştirdi.

Türkiye İş Kurumu Gemlik Şube Müdür Vekili Lütfi GÜLEÇ ve öğrenciler, dünyada ve Türkiye’de limancılığın gelişimi üzerine hazırlanan sunumu dinlediler. Türkiye İş Bankası Grubu’na dahil ve Türkiye’nin ilk özel sektör limanı olan Gemport’un tarihçesi ve faaliyetleri ile limanlarda konteyner ve araç elleçlenmesi konularında bilgi edinen grup; ardından liman sahasında rıhtımları, istif sahalarını ve iç dolum-iç boşaltma alanlarını gezdi. Deniz Platformu’nda gemi yükleme-boşaltma faaliyetlerini gözlemleyerek operasyon süreci ve iş hacmi hakkında bilgi alan öğrenciler, Kara Platformu’nda 6.000 m2’lik alanda hizmet veren kapalı antrepo ile modern şartlarda iç dolum, iç boşaltma ve tam tespit hizmetleri verilen 5.000 m2’lik kapalı CFS alanlarını incelediler.

Yapılan tanıtım sayesinde, kursta aldıkları teorik bilgiyi pratikle birleştirme şansını yakalayan öğrenciler geziden memnun ayrıldılar.

.
 
 

GEMPORT Gemlik Liman ve Depolama İşletmeleri A.Ş.