Ana Sayfa | Sık Kullanılanlara E

   

                                        

Ana Sayfa | Sık Kullanılanlara Ekle | İletişim   

.

Ata Mahallesi Liman Caddesi No:12 Gemlik / BURSA - TURKEY

Tel.   : +90 224 524 88 31

Faks : +90 224 524 88 30

E-Mail : gemport@gemport.com.tr

 
  Limancılıktaki Başarımızı Sporda da Kanıtladık  

Tüm haberler

Osmangazi Belediyesi Sukaypark Tesisleri, dünyada popülaritesi hızla artan ve 2008 yılından beri Türkiye'de de düzenlenen Dragon Festivali'ne 4-5 Haziran 2011 tarihlerinde ev sahipliği yaptı.

Bursa'da ilk kez düzenlenen Kurumlar arası Dragon Bot Yarışları, ilk gününde nefes kesen görüntülere sahne oldu. Dünyada bilinen ancak Türkiye’de 2008’de başlayan ve Bursa’da ilk kez düzenlenen Dragon Festivali’ne 8 kurum 12 takım katıldı. Sezonun 4. yarışı olan ve Denizcilik Müsteşarlığı’nın desteğiyle gerçekleştirilen Sukaypark etabının ilk gününde Gemport Dragon takımımız birinciliği göğüslemiş ve final yarışını 3 dakika 2 saniyelik skorla “Uluslar arası Federasyon Kupası (İDBF)” nı almaya hak kazanmıştır. Yine etabın 1. Gününde “En Yaratıcı Kostüm” dalında ikincilik ödülüne layık görülmüştür.

Gemport Dragon Takımı, 2. Gün Suport Yarışlarında ikincilik ödülü olan “ Suport 2 Kupası” nı kazanarak Gemport Limanı’ nın limancılıktaki başarısını sporda da kanıtlamıştır.

Açık havada eğlenceli ve çekişmeli geçen Dragon Bot Yarışlarında şampiyonluk sevincini tüm şirket çalışanlarına yaşattığı için Gemport Dragon Takımı’mıza teşekkür ediyoruz.

 

.
 
 

GEMPORT Gemlik Liman ve Depolama İşletmeleri A.Ş.